<
>

Bogdan Kondracki

Jako muzyk, Bogdan występował m.in. w kultowej formacji Kobong oraz z Andrzejem Smolikiem. Jako producent jest autorem sukcesu Dawida Podsiadło. Od lat produkuje też płyty innych czołowych polskich artystów.

Współpracował z zespołami: Futro, Czerwie, Dr. No, Silver Rocket, Kucz/Kulka, 2Cresky, Lilly Hates Roses, BEMY oraz z artystami: Moniką Brodką, Ania Dąbrowską, Tomkiem Makowieckim, Grzegorzem Hyżym, Marylą Rodowicz, Cvetą Majtanović, Karoliną Kozak, Justyną Steczkowską, Anną Wyszkoni, Dorotą Miśkiewicz, Łukaszem Zagrobelnym, Edytą Górniak, NOVIKĄ, Michałem Sobierajskim.

W 2016 roku uruchomił portal 2Track www.2track.pro – platformę dla muzyków otwierającą możliwość współpracy z ludźmi na całym świecie. Po niespełna roku dołączył do niego Sławomir Mroczek – właściciel Custom34 Studio, tak zrodził się pomysł na 2Track Records.

Sławomir Mroczek

Muzyk z zamiłowania, założyciel gdańskiego Custom34 Studio. Jak sam mówi, zaczęło się od tego, że żona nie pozwalała mu grać w domu, postanowił więc spełnić swoje dziecięco-młodzieżowe marzenie i na osobnej działce zbudować salę prób.

Efekt realizacji marzenia, to jednak zdecydowanie więcej. Sławek wraz z Piotrem Łukaszewskim stworzył jedno z najlepszych i najnowocześniejszych studiów nagraniowych w Europie. W Polsce bardzo rzadko buduje się studia od podstaw, od samych fundamentów, a tak właśnie powstało Custom34. Nie jest adaptacją istniejącego wcześniej budynku, dzięki czemu udało się uzyskać parametry akustyczne na najwyższym światowym poziomie.

W Custom34 nagrywali między innymi: Hey, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży, T-Love, LemON, Happy Sad, Grubson, Myslovitz i wielu innych.

<
powrót